Obchod
    Proč renovovat tonerovou, nebo inkoustovou kazetu:

-  Uspoříte až 50% nákladů na tisk při zachování stejné kvality tisku jako u nové kazety.

-   Pomůžete ekologii, neboť vypotřebovaná kazeta nemusí skončit v koši, ale je opětovně použita k renovaci a tak není životní prostředí zatěžováno zbytečným odpadem.

Někteří výrobci tiskáren mají snahu nabízet tiskárny co nejlevněji, aby nalákaly zákazníka si takovou tiskárnu zakoupit. V ceně tiskárny jsou většinou takzvané startovací kazety, ty však jsou plněny jen na zlomek skutečné kapacity plnohodnotné kazety.
Jakmile jsou vypsané je uživatel nucen k zakoupení kazet, které obzvláště u barevných laserových tiskáren značně převyšují pořizovací cenu tiskárny, a také značně zvýší náklady na takový tisk.
Alternativní (renovované) kazety naproti tomu nabízí značnou úsporu v nákladech. Cena renovované kazety se běžně pohybuje kolem 50% ceny nové.

Samozřejmě, že výrobce se snaží renovacím zabránit a tak opatřuje kazety speciálními čipy, keré počítají vytištěné množství toneru, nebo inkoustu a poté co toner nebo inkoust dojde zpravidla znemožní další tisk, nepomůže jednoduché doplnění tonerového prášku, nebo inkoustu.
  
   V posledních letech se dokonalost čipů stále zvyšuje, nejsou vyjímkou ani čipy určné pro kreditní karty s rozsáhlým kriptováním a kódováním.

I přes tyto snahy výrobců tiskáren jsme schopni dodat alternativní čipy pro kazety, nebo vynulovat originální čip pro další použití v tiskárně.

Při nulování originálního čipu se jen vynulují počty vytištěných stran v čipu a ten potom funguje jako nový nikdy nepoužitý. Toto nulování lze použít neomezeně, kazeta má omezený počet renovací, čip však nikoliv.

Nabídku čipů naleznete v našem