Obchod
    Regul├ítor je za┼Ö├şzen├ş pro oliv┼łov├ín├ş regulovan├ęho syst├ęmu, automatizovanou regulac├ş, k dosa┼żen├ş jej├şho po┼żadovan├ęho stavu.
   V dom├ícnostech jsou nej─Źast─Ťji pou┼ż├şv├íny regul├ítory teploty (pokojov├ę termostaty). Tyto regul├ítory zaji┼í┼ąuj├ş:
- tepelnou pohodu - nastaven├ş zvy┼íov├ín├ş a sni┼żov├ín├ş teploty pro aktu├íln├ş po┼Öeby a maxim├íln├ş komfort. Nap┼Ö├şklad sn├ş┼żen├ş teploty po dobu sp├ínku, naopak zv├Ż┼íen├ş teploty pro sledov├ín├ş televize atd...
- usporu energie - sn├ş┼żen├ş teploty v dob─Ť sp├ínku a v dob─Ť nep┼Ö├ştomnosti, kdy by byl objekt zbyte─Źn─Ť vyh┼Ö├şv├ín.

   Spr├ívn─Ť nastaven├Ż regul├ítor je tak schopen u┼íet┼Öit zna─Źn├ę n├íklady na energie.

   Modern├ş technologie dnes ji┼ż b─Ť┼żn─Ť pracuj├ş s bezdr├ítovou technikou, tak i mont├í┼ż takov├ęho regul├ítoru je velmi snadn├í a vy┼żaduje jen mimim├íln├ş z├ísah do interi├ęru a to jen u kotle. Cel├í mont├í┼ż bezdr├ítov├ęho regul├ítoru spo─Ź├şv├í jen v zapojen├ş a upevn─Ťn├ş sp├şnac├ş jednotky ke kotli a t├şm je v┼íe hotovo, vlastn├ş regul├ítor nen├ş t┼Öeba nikam montovat sta─Ź├ş jej postavit na poli─Źku, nebo st┼»l a ji┼ż je mo┼żn├ę ovl├ídat kotel.

   Regul├ítory nemusej├ş ovl├ídat jen kotel, mohou ovl├ídat jednotliv├ę radi├ítory. K takov├ę regulaci slou┼ż├ş termostatick├ę hlavice, i na t─Ťchto hlavic├şch lze navolit no─Źn├ş ├║tlum teploty, a tak je mo┼żn├ę velmi p┼Öesn─Ť ovl├ídat ka┼żdou m├şstnost samostatn─Ť.

   Regul├ítory nemusej├ş regulovat jen teplotu, mohou regulovat i vlhkost. Takov├ę regul├ítory se pou┼ż├şvaj├ş v odvlh─Źov├ín├ş kryt├Żch bazen┼», koupelen atd.. Regul├ítory teploty a vlhkosti naleznou uplatn─Ťn├ş tak├ę ve sklen├şc├şh p┼Öi udr┼żov├ín├ş dan├Żch parametr┼» reploty a vlhkosti.

Ve┼íker├Ż n├í┼í sortiment regula─Źn├ş a m─Ť┼Ö├şc├ş techniky naleznete v na┼íem